AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN´DEN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un okul açılış töreninde konuk perverliğinden dolayı okula ve öğretmenlere teşekkür etti.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN´DEN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Şinasi Ünsal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, 12 Kasım'da Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katılımıyla hayırsever Şinasi Ünsal tarafından yaptırılan ve açılışı yapılan 24 derslikli Şinasi Ünsal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin açılış töreninde konuk perverliğinden dolayı idareci ve öğretmenlere teşekkür etti. Tekin,"Öğretmenlik mesleği, her şeyden önce bir ideal, gaye ve hizmet mesleğidir. Sizler çocukları bilgi ve beceri ile topluma yararlı nesiller olarak yetiştiren fedakar insanlarsınız. Bir ülkenin gelişip, kalkınması, sizlerin çalışmasına bağlıdır. Bir ülkeyi güçlü yapan eğitimdir. Sizlerin verdiğini bilimsel, çağdaş, mesleki ve sosyal eğitimle; güçlü, bilgili ve gelişmelere açık bireyler yetişecek, geleceğe daha emin adımlarla ilerleyen bir toplum oluşturulacaktır"dedi.

17-11-201817-11-201817-11-2018

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.