AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“MİLLİ KÜLTÜRÜMÜZÜ TANIYALIM TEMALI KÜLTÜR SERGİSİ”

İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, 100. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından düzenlenen  Milli Kültürümüzü Tanıyalım Temalı Kültür Sergisi’ni ziyaret etti.
 “MİLLİ KÜLTÜRÜMÜZÜ TANIYALIM TEMALI KÜLTÜR SERGİSİ”

100. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından düzenlenen  “Milli Kültürümüzü Tanıyalım Temalı Kültür Sergisi’ni  ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, sergiyi gezdi. Okul Müdürü Ömer Yeşilbaş’tan sergi hakkında bilgi alan Dursun, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen Dursun, “Yeni nesillere geçmişini tanıtmak amaçlı yapılan bu tür çalışmaların geçmişimizi tanıma açısından çok önemlidir. Tarihimize kısa ve öz bir yolculuk yaptık. Bu etkinlikte emeği gecen okul idaresine, öğretmenlerimize ve  öğrencilerimize teşekkür ederim”dedi.

 Dursun’un sergi ziyaretine Milli Eğitim Müdür yardımcıları Yakup Turan, İshak Hasanoğlu ve Neriman Karakoç, şube müdürleri de eşlik etti. 

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.