AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİKLER İÇİN DERS ZİLİ ÇALDI

İlimizde, yeni eğitim öğretim yılında okul öncesi, ilkokul 1 ve ortaokul 5. sınıf öğrencileri ders başı yaptılar.   
MİNİKLER İÇİN DERS ZİLİ ÇALDI

İlimizde, 2014-2015 eğitim öğretim yılında okul öncesi, ilkokul 1 ve ortaokul 5. sınıf öğrencileri, uyum süreci kapsamında bugün okula başladı. Uyum süreci kapsamında Ağrı’nın Taşlıçay ilçesine bağlı Bayıraltı köyünde bulunan okulda bir program düzenlendi.

 

 Programa, Vali Mehmet Tekinarslan, Vali Yardımcısı Taner Tengir, Hamur Kaymakamı ve Taşlıçay Kaymakam Vekili Oktaş Ateş, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 İl ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Tekinarslan, sırada olan minik öğrencilerle sohbet etti. Daha sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Vali Tekinarslan, öğrencilere yeni eğitim öğretim döneminin hayırlı olmasını diledi.

 

 Daha sonra sınıfları ziyaret eden Vali Tekinarslan, okul yetkililerden bilgi aldı. Köy sakinleriyle bir süre sohbet eden Vali Tekinarslan, köy sakinlerin istek ve sorunlarını dinledi. Buradan Geçitveren köyüne geçen Vali Tekinarslan, köy sakinleriyle sohbet ederek, ikram edilen çayı içti.  

 

 Daha sonra Geçitveren İlkokulu’nu ziyaret eden Vali Tekinarslan, öğretmenlerle sohbet etti. Öğretmenlere tavsiyelerden bulunan Vali Tekinarslan daha sonra köyden ayrıldı.

Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

.................

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.