AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nurettin Dolgun Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 2 Kupa Aldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Öğretmenler Arası Voleybol ve Futbol Turnuvası"nda Nurettin Dolgun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi şampiyon oldu.
Nurettin Dolgun Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 2 Kupa Aldı

Naci Gökçe Anadolu Lisesi halı saha tesislerinde düzenlenen turnuvanın final maçında Nurettin Dolgun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Hamur Osman Gazi İlkokulu-Ortaokulu karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen maçta rakibini 3-0 yenen Nurettin Dolgun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi turnuvanın şampiyonu oldu.

 

Emeği geçen herkese teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, voleybol ve futbol turnuvasında birinciliği elde eden Nurettin Dolgun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin kupasını verdi.

 

Nurettin Dolgun Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 2 Kupa Aldı Nurettin Dolgun Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 2 Kupa Aldı Nurettin Dolgun Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 2 Kupa Aldı Nurettin Dolgun Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 2 Kupa Aldı Nurettin Dolgun Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 2 Kupa Aldı Nurettin Dolgun Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 2 Kupa Aldı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.