AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DURSUN’A ZİYARET

Seyit Ali Onbaşı Anaokulu öğrencileri, Renkli Dünyam adlı okul dergileri için İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun’u  makamında ziyaret etti.
ÖĞRENCİLERDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DURSUN’A  ZİYARET

Seyit Ali Onbaşı Anaokulu öğrencileri, okul müdürü Sevda Özbay, müdür yardımcısı İbrahim Tanış ve öğretmenlerin gözetiminde Renkli Dünyam adlı okul dergileri için İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun’u  makamında ziyaret ederek çiçek ve  plaket taktim ettiler.  Öğrencilerle yakından ilgilenen Dursun, öğrencilere çikolata ikram ederek bir süre onlarla sohbet etti. Minik öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Dursun, okullarda sosyal etkinliklere yer vermenin önemine değindi.

Bu tür etkinliklerin öğrencilerin her alanda gelişmelerine katkı sağlayacağını belirten Dursun, Seyit Ali Onbaşı Anaokulu’nun daha önce okul dergilerinin 2. sayısını çıkardığını ve öğrencilerin 3. sayının hazırlıklarına başladıklarını söyledi.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

01-04-201601-04-201601-04-201601-04-2016

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.