AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER ARASI FUTBOL TURNUVASI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası”nda Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  şampiyon oldu.
ÖĞRETMENLER ARASI FUTBOL TURNUVASI

Naci Gökçe Lisesi halı sahasında düzenlenen turnuvanın final karşılaşmasını, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu, şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler izledi. Ağrı geneli 47 okulun katıldığı turnuvanın final müsabakasında Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Soğan Köyü İlkokulu takımları karşılaştı.

 Çekişmeli geçen final müsabakasında Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Soğan Köyü İlkokulu´nu  4-3 yenerek turnuvada şampiyon oldu. Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin şampiyon olduğu turnuvada Soğan Köyü İlkokulu ikinci, Şemsi Türkmen Anadolu Lisesi üçüncü oldu.

 Turnuvaya katılım sağlayan tüm takımları tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, turnuvanın oldukça renkli ve fair play çerçevesi  içerisinde geçtiğini belirtti.

 Öğretmenler arasındaki  birlik ve beraberliği pekiştirmek için her yıl düzenli olarak öğretmenler arası futbol turnuvası organize ettiklerini dile getiren Dursun, “Turnuvamız artık geleneksel hale geldi. İlimizde 9 yıldan beri öğretmenler arası futbol turnuvası yapılmaktadır ve yapılmaya devam edecektir. Bu yıl ki turnuvamıza 47 okul ve yaklaşık 600 öğretmen katıldı. Turnuvada emeği geçen hakemlerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

 Yapılan konuşmaların ardından İl Milli Eğitim Müdürü Dursun, dereceye giren okul takımlarına kupalarını verdi.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.