AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında voleybol turnuvası düzenlendi.
Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası

Öğretmenlerden oluşan 18 takımın karşılaşacağı turnuva için 22 Kasım günü final maçı oynayacağını bildiren İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, ödül törenini ise Öğretmenler Günü’nde yapmayı planladıklarını açıkladı.

 

Amaçlarının öğretmenler arasında kaynaşmayı sağlarken, spor yapmayı da özendirmek olduğunu aktaran Başak, "Maçlar hayli neşeli geçiyor. Aileleri ile gelen öğretmen arkadaşlara özellikle çocukları ve öğrencileri büyük tezahürat yapıyor" dedi.

 

Turnuvanın açılış karşılaşmasında ise Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu öğretmenleri, tüm çabalarına rağmen İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına 2-0 yenilmekten kurtulamadı.

 

Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.