AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerden Türkü Ziyafeti

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Türk Halk Müziği Öğretmenler Korosu, verdiği konserle davetlileri büyüledi.
Öğretmenlerden Türkü Ziyafeti

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak´ın ev sahipliğinde Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen konsere Vali Mehmet Tekinarslan, Belediye Başkanı Hasan Arslan, İl Emniyet Müdürü Bayram Coşkun, kurum müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

 

İlk olarak öğretmenlerden oluşan halk oyunu ekibi zeybek gösterisi yaptı. Daha sonra Türk Halk Müziği’nin sevilen şarkıları şef Ramazan Evliyaoğlu’nun yönetimdeki 30 öğretmen tarafından seslendirildi.

 

Kürtçe ve Türkçe olarak seslendirilen türküleri dinleyen izleyiciler, konser boyunca koroya eşlik etti. Yaklaşık 2 saat süren konserin sonunda Vali Mehmet Tekinarslan ile İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, koroda görev alan tüm öğretmenlere teşekkür etti.

 

Öğretmenlerden Türkü Ziyafeti Öğretmenlerden Türkü Ziyafeti Öğretmenlerden Türkü Ziyafeti Öğretmenlerden Türkü Ziyafeti Öğretmenlerden Türkü Ziyafeti Öğretmenlerden Türkü Ziyafeti Öğretmenlerden Türkü Ziyafeti

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.