AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlere Urfa Sıra Gecesi

Ağrı Belediyesi tarafından il merkezinde görev yapan öğretmenlere Urfa Sıra Gecesi düzenlendi.
Öğretmenlere Urfa Sıra Gecesi

Ağrı Belediyesi tarafından il merkezinde görev yapan öğretmenlere Urfa Sıra Gecesi düzenlendi.

  Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda düzenlenen geceye Belediye Başkanı Hasan Arslan, İl Milli eğitim Müdürü Fatih Başak, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

  Gecenin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Hasan Arslan, “Yapılan sosyal etkinlikler ile öğretmenlerimiz için her yıl yaptığımız etkinliklere bir yenisini katmaktan mutluluk duyduk bu tür organizasyonların devamını getireceğiz” dedi.

  İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak ise, Belediye Başkanımızın yaptığı etkinlik bizler ve camiamız için çok önemlidir, bu tür etkinliklerden dolayı Belediye Başkanımız Hasan Arslan´a teşekkür ettiklerini söyledi.

  Konuşmaların ardından sıra gecesi ekibi bir birbirinden güzel parçalarıyla öğretmenleri coşturdu, zaman zaman da hüzünlendirdi. Gece sonunda öğretmenlere meşhur acılı Urfa çiğ köftesi ikram edildi.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

 

 

2012-06-05sıragecesi5.JPG2012-06-05sıragecesi4.JPG2012-06-05sıragecesi3.JPG2012-06-05sıragecesi2.JPG2012-06-05sıragecesi1.jpg

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.