AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Eğitim Masaya Yatırıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, il merkezinde bulunan tüm anaokullarının müdürleri ve öğretmenleriyle “Okul Öncesi Eğitimi” masaya yatırdı.
Okul Öncesi Eğitim Masaya Yatırıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak başkanlığında Halk Eğitim Merkezi salonunda il merkezinde bulunan tüm anaokullarının müdürleri ve öğretmenleriyle bir geldi. İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ın açılış konuşmasının ardından, toplantıda 2012-2013 eğitim öğretim yılının 1. döneminde yapılan çalışmaların genel bir değerlendirmesi yapıldı.

 

2012-2013 eğitim öğretim yılının 2. döneminde yapılacak olan çalışmalar, okul öncesi eğitimde okullaşma oranlarının artırılması çalışmalarının görüşülmesi, ‘Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi’ projesi kapsamında yapılan çalışmalar ve anasınıfları ile anaokullarının malzeme ve donatı eksikliklerinin tespiti gibi konular görüşüldü.

 

Anaokullarının müdürleri ve öğretmenleriyle “Okul Öncesi Eğitimi” toplantılarının 27 Şubat 2013 tarihinde Doğubayazıt’ta, 4 Mart 2013 tarihinde Diyadin ve Taşlıçay’da, 5 Mart 2013 tarihinde Patnos’ta, 8 Mart 2013 tarihinde Tutak ve Hamur’da, 11 Mart 2013 tarihinde ise Eleşkirt ilçesinde yapılacağı bildirildi.

Okul Öncesi Eğitim Masaya Yatırıldı Okul Öncesi Eğitim Masaya Yatırıldı Okul Öncesi Eğitim Masaya Yatırıldı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.