AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, kentte görev yapan tüm anaokullarının müdürleri ve öğretmenleriyle ‘Okul Öncesi Eğitimi’ toplantısı yaptı.
Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak başkanlığında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda yapılan toplantıya okul öncesi eğitimden sorumlu Şube Müdürü Ali Beyazoğlu, anaokullarının müdürleri ve öğretmenleri katıldı.

 

Toplantıda, 2013-2014 eğitim öğretim yılının birinci döneminde yapılacak olan çalışmalar, il genelinde okul öncesi eğitimde yaşanan sıkıntıların tespit edilmesi ve okul öncesi eğitimde okullaşma oranlarının arttırılması çalışmaları gibi konular görüşüldü.

 

Daha sonra, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi İlhami Yıldız tarafından anaokullarının müdürleri ve öğretmenlerine ağız diş sağlığının önemi anlatıldı.

 

Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.