AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullara Malzeme Dağıtıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi” projesi kapsamında alınan okul öncesi malzemeleri il merkezinde bulunan anaokulları ve okullar bünyesindeki anasınıflarına dağıtıldı.
Okullara Malzeme Dağıtıldı

Okul öncesi malzemelerin dağıtımını bizzat takip eden İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, proje kapsamında alınan okul öncesi malzemelerinin il merkezinde bulunan anaokulları ve okullar bünyesindeki anasınıflarına dağıtıldığını belirtti.

 

17 okulun anasınıfında tadilat çalışmaları yapıldığını belirten Başak, “Çocuklarımızın ilkokul eğitimine başlamadan önce eğitim alması, eğitim ve sosyal hayatlarına büyük kazanımlar sağlıyor. Daha bilgili, daha sosyal, daha başarılı ve daha mutlu bireyler olmaları için okul öncesi eğitim çok önemlidir. Anne ve baba tarafından aile içinde çocuklara verilen bilgi ve beceriler anaokullarımızda tamamlanıyor” dedi.

Okullara Malzeme Dağıtıldı Okullara Malzeme Dağıtıldı Okullara Malzeme Dağıtıldı Okullara Malzeme Dağıtıldı Okullara Malzeme Dağıtıldı Okullara Malzeme Dağıtıldı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.