AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Öğretim Kurumları Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde faaliyet gösteren özel öğretim kurumlarının kurucu, yönetici ve eğitim personeline yönelik toplantı düzenlendi.
Özel Öğretim Kurumları Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde faaliyet gösteren özel öğretim kurumlarının kurucu, yönetici ve eğitim personeline yönelik düzenlediği toplantıda, denetimlerde karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları ele alındı.

  

Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Eğitim Denetmenleri Başkan Vekili Cevat Gültekin, Eğitim Denetmenleri Başkan Yardımcısı Ahmet Barbak, Eğitim Denetmenleri İrfan Ölmez, Cemalettin Şahin, Zafer Ulaş ve özel öğretim kurumlarının kurucu, yönetici ve eğitim personeli katıldı.

  

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, “Sizler bizim için son derece önemlisiniz. Ancak var olan sıkıntıların aşılması için bir çaba içerisinde olmalıyız. Siz üzerinize düşeni yapın, biz de size yardım konusunda elimizden ne geliyorsa yapalım” dedi.

  

Başak’ın konuşmasının ardından il eğitim denetmenleri tarafından rehabilitasyon merkezleri, motorlu taşıtlar sürücü kursları ve dershanelerinin kurucuları, yöneticiler ve eğitim personellerine denetim esnasında karşılaşılan sorunlar hakkında bilgi verildi. Daha sonra toplantıda tespit edilen sorunlara çözüm yolları arandı.

Özel Öğretim Kurumları ToplantısıÖzel Öğretim Kurumları Toplantısı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.