AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZELLİKLE KIZ ÇOCUKLARININ OKULA DEVAM ORANLARININ ARTIRILMASI PROJESİ

İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Artırılması Projesi (KEP-II) kapsamında velilerle bir araya geldi. 
ÖZELLİKLE KIZ ÇOCUKLARININ OKULA DEVAM ORANLARININ ARTIRILMASI PROJESİ

Kültür ve Kongre Merkezi salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu, Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Artırılması Projesi (KEP-II) Erzurum Bölge Koordinatörü Rıdvan Küçükali, İl Vaizi Nuri Arslan ve veliler katıldı.

 Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun,"Lütfen kız çocuklarımızın geleceğini karartmayalım. Okula göndermekle onların dünyasına ışık vermiş olacaksınız. Onları cahil bırakmaya hakkımız yok. Okullarımız ve öğretmenlerimiz evinizin önünde çocuklarınız için hizmet vermektedir. İleriki yıllarda bu kızların kendi ayakları üstünde durması, ufuklarının genişlemesi ve kendi problemlerini kendi ağızlarıyla ifade edebilmeleri için eğitim şarttır. Bu çocuklar yarınımızın büyükleridir. Onlara emanet edeceğiz ülkemizi. Eğitimli ve kültürlü nesillere bırakmak için okula gitmelerine yardımcı olacağız”dedi.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu 

11-05-201611-05-201611-05-201611-05-201611-05-2016

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.