AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Ekiplerinden Milli Eğitim Müdürü Başak’a Ziyaret

Ağrı’da, “Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi” ile “Özel Eğitimin Güçlendirilmesi” projelerinde görev alanlar İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ı makamında ziyaret etti.
Proje Ekiplerinden Milli Eğitim Müdürü Başak’a Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve UNICEF´in teknik destek sağladığı “Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi” projesinde yer alan İrem Sunar Özat ve Simon Forrester ile yine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen “Özel Eğitimin Güçlendirilmesi” projesinde görev alan ekip lideri Judith Cameron, proje uzmanı Mehmet Fatih Köse ve proje çevirmeni Sümeyye Cansu Özkan’ı makamında kabul eden Başak, onlarla bir süre görüştü.

 

Projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunan Başak, ardından misafirlerini uğurladı. Ziyarette şube müdürleri Murat Vehbi Demircan ve İshak Hasanoğlu da hazır bulundu.

Proje Ekiplerinden Milli Eğitim Müdürü Başak8217a Ziyaret Proje Ekiplerinden Milli Eğitim Müdürü Başak8217a Ziyaret Proje Ekiplerinden Milli Eğitim Müdürü Başak8217a Ziyaret

 

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.