AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, ‘Geleceğimiz Gözüyle Güvenilir Gıda’ konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.
Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Balparmak firması tarafından ortaklaşa 81 ilde ilkokul 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen “Geleceğimiz Gözüyle Güvenilir Gıda” konulu resim yarışmasında dereceye giren Kuva-i Milliye İlkokulu öğrencilerini İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak makamında kabul etti.

 

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Başak, resim yarışmasında birinci olan Celal Kayan’a netbook, ikinci olan Rabia Aslan’a tablet, üçüncü olan Azal Ergül’e ise bisiklet verdi.

 

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.