AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDAKİ ÖĞRENCİLERİN YEMEKLERİ DENETLENDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ekiplerince, il merkezinde taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için yemek fabrikasında hazırlanan yemekler denetlendi.
TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDAKİ ÖĞRENCİLERİN YEMEKLERİ DENETLENDİ

Özel Eğitim Uygulama Merkezi bünyesinde taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için kurulan yemek fabrikasında hazırlanan yemekler denetleyen İl Milli Eğitim Müdürlüğü ekipleri, yemeklerin standartlara uygun olarak yapılıp yapılmadığını, kalitesi, miktarı ve hijyenik şartlara uygun olup olmadığını denetledi. 

 Her gün taşımalı eğitim hizmetinden yararlanan 3 bin 931 öğrenciye sıcak öğle yemeği verildiğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan, “Yemek fabrikamızdan taşımalı eğitimli olan okullarımızdaki öğrencilerimize sıcak yemeklerimiz gitmektedir. Öğle tatiline çıkan öğrencimize öğretmenlerin gözetiminde yemekleri verilmektedir. Öğrencilerimize verilen yemek çeşitleri konusunda çok titiz davranıyoruz. Yemeklerde herhangi bir sorun yok ama denetimiz sık sık devam edecek”dedi.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

20-10-201720-10-201720-10-2017

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.