AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Tekinarslan, Anne Eğitim Merkezi’ni Ziyaret Etti

    Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, ‘Her Anne Bir Okul’ projesi kapsamında açılan Anne Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. 
Vali Tekinarslan, Anne Eğitim Merkezi’ni Ziyaret Etti

 

 

Beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak ile birlikte ‘Her Anne Bir Okul’ projesi kapsamında açılan Anne Eğitim Merkezi’ni ziyaret eden  Vali Tekinarslan, annelerle uzun süre sohbet etti.

 

Anneleri medeni cesaretlerinden dolayı kutlayan Vali Tekinarslan, “Daha önce okuma yazma bilmeyen ama burada öğrendikleriyle açık öğretimde eğitime devam eden ya da devam edecek olanların olduğu öğrendim. Bu sevindirici bir gelişme. Umut ediyoruz ki, bu tür projelerle daha fazla insanımız, annelerimiz geçmişte öğrenme şansı bulamadıkları şeyleri şimdi öğrenirler. Ben hepsini tebrik ediyorum. İhtiyaçları konusunda da biz üzerimize düşen ne varsa yapmaya ve bu projeleri yaygınlaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kursiyerlerin kendisine ilettiği sorunlarla ilgileneceğini belirten Vali Tekinarslan, istek üzerine belirli günlerde sağlık konularında uzman bir doktorun eğitim merkezinde rehberlik yapacağını söyledi.

 

Vali Tekinarslan, ziyaret sonrasında annelerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vali Tekinarslan, Anne Eğitim Merkezi8217ni Ziyaret EttiVali Tekinarslan, Anne Eğitim Merkezi8217ni Ziyaret EttiVali Tekinarslan, Anne Eğitim Merkezi8217ni Ziyaret EttiVali Tekinarslan, Anne Eğitim Merkezi8217ni Ziyaret EttiVali Tekinarslan, Anne Eğitim Merkezi8217ni Ziyaret Etti

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.