AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Tekinarslan, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti

Vali Dr. Mehmet Tekinarslan, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti.
Vali Tekinarslan, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, okul müdürleri ve danışman öğretmenlerinin eşlik ettiği öğrenciler, yarışmalarda dereceye giren projeleri hakkında bilgi verdiler. Öğrencilerle uzun süre sohbet eden Vali Tekinarslan, elde ettikleri başarılardan dolayı öğrencileri tebrik etti.

 

Kazanılan başarıların devamı için aynı disiplinle çalışmaya devam edilmesi gerektiğinin altını çizen Vali Tekinarslan, “Aksi takdirde bu başarı tesadüf sayılır. Bu yüzden aynı şekilde çalışmaya ve yeni projeler geliştirmeye devam etmeniz lazım. Bizim ve yöneticilerinizin üzerine ne düşüyorsa yapılacak. Yeter ki siz çalışmaya devam edin” dedi.

 

Ağrı’nın her alanda başarılı sonuçlar alması gerektiğini vurgulayan Vali Tekinarslan, “Bizim zamanımız yok. İşlerin yürümemesine mazeret uyduracak lüksümüz de yok. Güzel insanların yaşadığı, güzel bir İl’de yaşıyoruz. Eksiklerimiz olabilir, ama bu bizi başarıya götürecek yolda alıkoymamalı ve çalışmalıyız. Başarıya her alanda odaklanmamız ve sonuca gitmemiz lazım” ifadelerini kullandı.

 

Öğrenciler tarafından çeşitli etkinlikler kapsamında yazılan eserlerin bir kitapta toplanacağını belirten Tekinarslan, öğrencilere altın hediye etti.

 

Yarışmalarda Ağrı Dağı Anadolu Lisesi TÜBİTAK projelerinde Bölge Birincisi ve Türkiye Teşvik Ödülünü alırken, İmam Hatip Lisesi Arapça Bilgi Yarışmasında Bölge Birincisi ve Türkiye Finali, Hürriyet İlkokulu Bu Benim Eserim Yarışmasında Bölge ve Türkiye Birincisi ve Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi Kompozisyon yarışmasında Bölge ve Türkiye Birincisi derecelerini elde etmişti.

 

Vali Tekinarslan, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti Vali Tekinarslan, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti Vali Tekinarslan, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti Vali Tekinarslan, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.