AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyü´nü Ziyaret Etti

Vali Dr. Mehmet Tekinarslan, merkeze bağlı Çukurçayır köyünü ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.  
Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyü´nü Ziyaret Etti

Vali Yardımcıları Mehmet Gökhan Zengin ve Ercan Ateş, İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak ve bazı kurum müdürleri ile birlikte köye giden Vali Tekinarslan, köy muhtarı Erol Kılıç ve köy halkından köyün ihtiyaç ve sorunları hakkında bilgi aldı. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Tekinarslan, beraberindekilerle köyü dolaştı.

 

Fırsat buldukça bütün köyleri ziyaret etmeye çalıştıklarını vurgulayan Vali Tekinarslan, "Muhtarlarımız ya da vatandaşlarımız bize sorunları iletiyorlar. Ama biz de hem sorunları yakından görmek hem de vatandaşlarımız ile bir araya gelmek için köylerimizi ziyaret ediyoruz. Halkımızın beklenti ve taleplerini yerinde dinliyoruz. Kendilerinin yanında olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

 

Köy camisi, taziye evi ve yollarda incelemelerde bulunan Vali Tekinarslan, köy okulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet ederken, 5 yıldır aynı köyde hizmet veren Okul Müdürü Esra Öztürk’e hizmetlerinden dolayı başarı belgesi verdi.

 

Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyünü Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyünü Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyünü Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyünü Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyünü Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyünü Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyünü Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Çukurçayır Köyünü Ziyaret Etti

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.