AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti

Vali Mehmet Tekinarslan, Diyadin ilçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.
Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak ve kurum müdürleriyle birlikte ilk olarak kaymakamlığı ziyaret eden Vali Mehmet Tekinarslan, Kaymakam Hasan Çiçek ve kaymakamlık çalışanları tarafından karşılandı. Kaymakam Hasan Çiçek’i makamında ziyaret eden Vali Tekinarslan, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

İl müdürlerinin de katıldığı kısa bir toplantı gerçekleştiren Vali Tekinarslan, daha sonra beraberindekilerle ilçeye bağlı Mutlu köyüne geçti. Burada köyün ilk ve ortaokulunda incelemelerde bulunan Vali Tekinarslan, öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

Öğrencilere sorular sorarak kitap okutan Vali Tekinarslan, daha sonra köyden ayrıldı. Ulukent Jandarma Karakolu’nu da ziyaret ederek askerlerle bir süre sohbet eden Vali Tekinarslan, daha sonra ilçe merkezinde taziye ziyaretinde bulunarak il merkezine döndü.

 

Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti Vali Tekinarslan, Diyadin İlçesini Ziyaret Etti

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.