AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Tekinarslan Prefabrik Dersliklerde İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Mehmet Tekinarslan, 100. Yıl Mahallesi’ndeki İsmet Ömeroğlu İlk ve Ortaokulu’nun bahçesinde yaptırılan prefabrik dersliklerde incelemelerde bulundu.
Vali Tekinarslan Prefabrik Dersliklerde İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak ile birlikte 100. Yıl Mahallesi’ne gelen Vali Tekinarslan, acil derslik ihtiyacından dolayı yapılan 8 derslikli prefabriklerde incelemelerde bulundu.

 

Derslik ihtiyacının giderilmesi için İsmet Ömeroğlu İlk ve Ortaokulu’nun bahçesine yaptırılan prefabrik dersliklerin sağlıklı olup olmadığı, ısınma, ses yalıtımı ve temizliği konusunda öğretmen ve öğrencilerin görüşlerine başvuran Vali Tekinarslan, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Yol üstünde karşılaştığı vatandaşların sorunlarını da dinleyen Vali Tekinarslan, daha sonra okuldan ayrıldı.

 

Vali Tekinarslan Prefabrik Dersliklerde Vali Tekinarslan Prefabrik Dersliklerde Vali Tekinarslan Prefabrik Dersliklerde Vali Tekinarslan Prefabrik Dersliklerde Vali Tekinarslan Prefabrik Dersliklerde Vali Tekinarslan Prefabrik Dersliklerde Vali Tekinarslan Prefabrik Dersliklerde

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.