AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Tekinarslan Yeni Atanan Öğretmenlere Seslendi

Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda düzenlenen uyum semineri programında yeni atanan öğretmenlere seslendi.
Vali Tekinarslan Yeni Atanan Öğretmenlere Seslendi

VALİ MEHMET TEKİNARSLAN: "SİZLERE RAHAT BİR ÇALIŞMA ORTAMI SAĞLAMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

 

Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda düzenlenen uyum semineri programında yeni atanan öğretmenlere seslendi.

 

Ağrı’ya yeni atanan öğretmenlere görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, “İlimiz huzur içinde görev yapabileceğiniz bir yerdir” dedi.

 

Ağrı insanının misafirperver bir halk olduğunu vurgulayan Vali Tekinarslan, “Ağrı, insanların birbiriyle barışık olarak yaşadığı, misafirperver, eğitime ve aydınlanmaya açık ve yürekten destek veren güzel bir ilimiz. Bu konuda içiniz rahat olsun. Elbette eksiklerimiz de var. Ben size sıfır sorunlu bir görev yapacağınızı söylemiyorum. Ama şunu bilmenizi istiyorum ki; başta ben valiniz olmak üzere, bütün idarecileriniz sizin karşılaşacağınız her türlü sorunu çözmek ve size yardımcı olmak için buradadır. Sizlere rahat bir çalışma ortamı sağlamak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 

Prensip olarak bütün öğretmenlerin atandığı yerde görev yapacaklarının altını çizen Vali Tekinarslan, çok istisnai şeyler dışında geçici görevlendirme ve yer değiştirme hususlarına sıcak bakmadığını ifade etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak ise konuşmasında, eğitim camiası olarak geniş bir aile olduklarını belirterek, “Ülkede 7 yüz bine yaklaşan bir kurumda görev yapıyoruz. Tabi böyle büyük bir aile içerisinde sizleri de burada aramızda görmekten çok mutluluk duyuyoruz” dedi.

Vali TEKİNARSLAN Yeni Atanan Öğretmenlere Seslendi Vali TEKİNARSLAN Yeni Atanan Öğretmenlere Seslendi Vali TEKİNARSLAN Yeni Atanan Öğretmenlere Seslendi Vali TEKİNARSLAN Yeni Atanan Öğretmenlere Seslendi Vali TEKİNARSLAN Yeni Atanan Öğretmenlere Seslendi Vali TEKİNARSLAN Yeni Atanan Öğretmenlere Seslendi Vali TEKİNARSLAN Yeni Atanan Öğretmenlere Seslendi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.