AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcılarından Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Veda Ziyareti

Vali Yardımcıları Murat Güven ve Özkan Demirel, Milli Eğitim Müdürlüğü’ne veda ziyaretinde bulundular.
Vali Yardımcılarından Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Veda Ziyareti

İçişleri Bakanlığı´nın son kararnamesi ile Cumayeri Kaymakamlığı’na atanan Ağrı Vali Yardımcısı Murat Güven ve Kırşehir Vali Yardımcılığı´na atanan Ağrı Vali Yardımcısı Özkan Demirel İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne veda ziyaretinde bulundular.

 

Vali Yardımcıları Murat Güven ve Özkan Demirel, İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Milli Eğitim Müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile görüştü.

 

Ağrı Vali Yardımcısı Özkan Demirel, "Özellikle Milli Eğitim Müdürlüğü´nün faaliyetlerini her zaman takdirle karşıladım. Çok faal bir kurum. Sürekli bir çalışma ve üretim var bu kurumda. Bu yüzden başta İl Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere hepinize gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Beraber çalıştığımız süre içerisinde birbirimize varsa kırgınlıklarımız hakkınızı helal edin" dedi.

 

Vali Yardımcısı Murat Güven ise Ağrı’ya tayin olduktan gideceği güne kadar hizmet etme gayreti içinde olduklarını belirterek, “Bizler hizmet insanlarıyız. Amacımız insanlarımıza en iyi hizmeti vermekti. Bu çaba ve bu düşünce ile çalıştık. Gideceğim her yerde insanlarımıza hizmet etmeye devam edeceğim” şeklinde konuştu.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak ise, Vali Yardımcıları Murat Güven ve Özkan Demirel’e ziyaretinden ötürü teşekkür ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Yapılan konuşmaların ardından Vali Yardımcıları Murat Güven ve Özkan Demirel herkesle tek tek vedalaşarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nden ayrıldılar.

Vali Yardımcılarından Milli Eğitim Müdürlüğü´ne Veda Ziyareti

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.