AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcısı Ateş’ten Okullara Ziyaret

Vali Yardımcısı Ercan Ateş, Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu ve Ticaret Meslek Lisesinde incelemelerde bulundu.
Vali Yardımcısı Ateş’ten Okullara Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bekir Taşdan ile birlikte Kazam Karabekir Mahallesinde bulunan Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu ve Ticaret Meslek Lisesinde incelemelerde bulunan Ağrı Vali Yardımcısı Ercan Ateş, okul yöneticilerinden okul hakkında bilgi aldı. Okulların temizliğini denetleyen Ateş, sınıfları gezdi.

 

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Ateş, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim gördüğü okulları sık sık ziyaret ediyorum. İdareciler ve öğretmenlerle sohbetlerimizde ihtiyaçlarının neler olduğunu belirleyip bu yönde çalışmalar yapıyoruz. Hepimizin ortak çabası çocuklarımızın en güzel ortamlarda en iyi eğitimi alabilmesidir” dedi.

Vali Yardımcısı Ateş8217ten Okullara Ziyaret Vali Yardımcısı Ateş8217ten Okullara Ziyaret Vali Yardımcısı Ateş8217ten Okullara Ziyaret Vali Yardımcısı Ateş8217ten Okullara Ziyaret Vali Yardımcısı Ateş8217ten Okullara Ziyaret

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.