AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Atanan Öğretmenler Karanfillerle Karşılandı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, yeni atanan öğretmenleri karanfillerle karşıladı.
Yeni Atanan Öğretmenler Karanfillerle Karşılandı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, kente yeni atanan öğretmenleri Havalimanında karanfillerle karşıladı. Yeni atanan öğretmenlerle bir süre sohbet eden Başak, 2013-2014 eğitim öğretim yılı öğretmen atamaları kapsamında Ağrı’ya bin 421 öğretmen görevlendirildiğini belirtti.

 

Yeni atanan öğretmenleri havalimanı ve otogarlarda karşıladıklarını söyleyen Başak, “Görevlendirdiğimiz ekipler tarafından öğretmenlerin servislerle il merkeze götürüyoruz. İlçelere atanan öğretmenlerimizi de otogara bırakıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilimize bin 421 öğretmen ataması gerçekleştirildi. Bu öğretmen arkadaşlarımız kararnameleriyle birlikte bugünden itibaren görevlerine başlamak üzere ilimize gelmiş bulunmaktadırlar. Gelen öğretmenlerimize 3 gün sürecek kente uyum semineri verilecektir” dedi.

 

Öğretmenlerin aileleriyle birlikte geldiğini de ifade eden Başak, “Biz de onlara sıcak bir karşılama olması amacıyla havaalanında ve otogarda görevlendirdiğimiz arkadaşlarımızla karşılıyoruz. Tabi Ağrı adına güzel bir tebessüm bırakabilmek, Ağrı’da güzel izlenimlerle görevlerine başlayabilmeleri adına başlattığımız bu çalışma aslında 3 sezondur devam ediyor. Bunu artık bir gelenek haline getirmek istiyoruz. Buradaki öğretmen arkadaşlarımızın, memnuniyetini görmüş olmak bizleri sevindiriyor. Ağrı adına yapılacak her türlü güzel çalışmaların devamından yanayız” diye konuştu.

 

Ağrı’nın Hamur ilçesi Karabal Halis Özdemir Ortaokulu’na atanan beden eğitimi öğretmeni Serdar Bulut ise, “İstanbul’dan geliyorum. Ağrı ilk görev yerim. Hamur ilçesi Karabal Halis Özdemir Ortaokulu’na atandım. Gelir gelmez İl Milli Eğitim Müdürümüz bizi havaalanında karşıladı. Böyle bir şeyle ilk kez karşılaşıyorum. Çok memnun olduk. İnşallah iyi bir eğitim öğretim yılı olur. Buradaki öğrenci arkadaşlarımızı da inşallah çok şeyler öğretiriz. Görevimizi en iyi şekilde yaparız” dedi.

 

Karşılamaya; İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Bekir Taşdan ve Şube Müdürü Özlem Çeçen’de eşlik etti.

 

 

Yeni Atanan Öğretmenler Karanfillerle Karşılandı Yeni Atanan Öğretmenler Karanfillerle Karşılandı Yeni Atanan Öğretmenler Karanfillerle Karşılandı Yeni Atanan Öğretmenler Karanfillerle Karşılandı Yeni Atanan Öğretmenler Karanfillerle KarşılandıYeni Atanan Öğretmenler Karanfillerle Karşılandı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.