AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ ATANAN ÖĞRETMENLERE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yeni atanan öğretmenlere yönelik ´Bilişim sistemleri ve çevre uyum ile ilgili bilgilendirme´ toplantısı düzenlendi.
YENİ ATANAN ÖĞRETMENLERE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu, şube müdürü Özlem Çeçen, mebbis yöneticisi Şevket Kotan ve yeni atanan öğretmenler katıldı.

 Öğretmenlere seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun,”Mesleğinizi yaparken heyecanınızı hiçbir zaman kaybetmeyin. Öğrencilerinizi sevin, onların iyi birer vatandaş olarak yetişmesi için elinizden gelen katkıyı sağlayın. Görev yaptığınız okullardaki deneyimli öğretmenlerin tecrübelerinden mutlaka yararlanın. Sadece teorik eğitimde değil; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de öğrencilerinizin en iyi şekilde yetişmesi noktasında onları ilgi duydukları alanlara yönlendirin. Mesleğinizde başarılı olabilmek için de kendinizi sürekli yenileyin ve geliştirin” dedi.

 Dursun’un konuşmasının ardından, şube müdürü Özlem Çeçen ve mebbis yöneticisi Şevket Kotan tarafından yeni atanan öğretmenlere ´Bilişim sistemleri ve çevre uyum ile ilgili bilgilendirme yapıldı. 

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.