AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ ATANAN ÖĞRETMENLERE YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI SONA ERDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yeni atanan öğretmenlere yönelik 7-9 Ekim tarihlerinde üç gün süren  ´Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri ve Çevreye Uyum ile ilgili bilgilendirme´ toplantısı sona erdi.
YENİ ATANAN ÖĞRETMENLERE YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI SONA ERDİ

Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, şube müdürü Özlem Çeçen, mebbis yöneticisi Şevket Kotan ve yeni atanan öğretmenler katıldı.

Toplantının kapanış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, öğretmenlerin gözde insanlar olduklarını belirterek, ”Hal ve hareketlerinizle, giyim kuşamınızla, her zaman öğrencilere ve topluma örnek olmak zorundasınız. Sizler toplumun nazarında çok farklısınız ve her zaman insanlar sizi örnek alırlar. Dışarıda birilerinin yaptığını sizler yapamaz ve onlar gibi davranamazsınız. Bunun için sizler dikkatli, çalışkan ve doğruluktan hiç bir zaman ayrılmayın. Öğrencilerinizle ilgili olun. İlgi olmadan çocukta öğrenme olmaz. Öğrencinizin ilgisini öğrenmek için gözlemlerde bulunun. Öğrencilerinizi dışarıda, teneffüste  her yerde gözlemleyerek notlar alın. Öğrencinizin ilgisi hangi yönde ise o yönde çalışmalar yapın”dedi.

 Dursun’un konuşmasının ardından, 3 gündür süren toplantıda şube müdürü Özlem Çeçen ve mebbis yöneticisi Şevket Kotan tarafından yeni atanan öğretmenlere Bakanlığın Bilişim sistemleri ve çevreye uyum ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.