AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK, KUMLUGEÇİT GENÇ DEMOKRATLAR DERNEĞİ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, il merkezindeki Kumlugeçit Genç Demokratlar Derneği İlkokulunu ziyaret etti. 
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK, KUMLUGEÇİT GENÇ DEMOKRATLAR DERNEĞİ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Şube Müdürü Atilla Aslan ile birlikte okula gelen Kökrek, okul yöneticileri tarafından karşılandı. Okulun fiziki durumu, eğitim materyalleri, öğrenci sayısı ve başarı durumu hakkında bilgi alan Kökrek, daha sonra sınıfları gezdi.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Kökrek, onlara başarılar diledi. Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Kökrek, onlara eğitimin önemini anlattı. Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre yönlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Kökrek, "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bu yüzden eğitiminize çok önem verin. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışın. Biz de sizlere her türlü desteği vermeye hazırız." dedi.

Kökrek, daha sonra öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin istek ve taleplerini dinleyen Kökrek, onlara teşekkür etti. Öğretmenlerin mesleki gelişimine önem verdiklerini belirten Kökrek, "Öğretmenlerimiz bizim en değerli varlığımız. Onların motivasyonu ve başarısı, öğrencilerimizin de başarısını etkiliyor. Bu yüzden öğretmenlerimizin mesleki gelişimine önem veriyoruz. Onlara çeşitli eğitimler, seminerler, kurslar düzenliyoruz. Ayrıca öğretmenlerimizin sosyal ve kültürel faaliyetlere de katılmalarını sağlıyoruz. Öğretmenlerimizin mutlu ve huzurlu olmaları için elimizden geleni yapıyoruz." diye konuştu.

Kökrek, okul ziyaretini tamamlayarak okul yöneticilerine ve öğretmenlerine başarılar diledi. Kökrek, okul ziyaretlerinin devam edeceğini ve eğitim kalitesini artırmak için çalışmaların sürdürüleceğini söyledi.

01-12-202301-12-202301-12-202301-12-202301-12-202301-12-202301-12-2023

Fırat Mah. 934 Sk. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Blok No2 Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.